MUDr. Radomil SCHREIBER

Váš zubní lékař

Aktualní informace

Vážení pacienti věnujte, prosím, pozornost níže uvedeným informacím.

 

1) Nově se dá objednat pouze na telefonním čísle ostravské recepce    722 367 815,

to platí i pro obě zubní hygienistky (včetně havířovské a frýdlantské ordinace). Objednání na recepci v Havířově (telefonické nebo osobní) již není možné, původní, havířovská recepce objednává již jen pro Dr. Arvaie, dr. Kazdovou a  dr. Bednáře. Stejně tak není možné osobní objednání v ordinaci.  

Provozní doba recepce (provozní doba je dočasně omezena z důvodu nemoci, děkujeme za pochopení):

pondělí 10:00-14:00,

úterý až čtvrtek 7:00-8:00 a 10:00-14:00

pátek 7:00-8:00.

 

2) zubní ordinace MUDr. Radomila Schreibera byla zcela přemístěna do Ostravy, v Havířově již dr. Schreiber nebude ordinovat! Lze zde domluvit jednodušší implantace.

 

3) v souvislosti s pandemii coronaviru prosíme o dodržování některých opatření:

- ošetřujeme jen objednané pacienty, i v případě akutních obtíží je nutno si předem domluvit termín, jinak nebudete ošetřeni,

- do budovy (čekárny) vstupujte až v čase svého dohodnutého termínu a dodržujte odstup od ostatních pacientů, samozřejmostí je nasazená rouška, nebo respirátor, po celou dobu přítomnosti v budově,

- pokud jste nemocní nebo u vás hrozí riziko onemocnění coronavirem nebo chřipkou (jste v karanténě, nebo pozitivně testováni, případně jste se setkali s nemocnou osobou), nebo máte příznaky respiračního onemocnění nebo chřipky (teplota, kašel, zažívací obtíže...), nevstupujte do budovy, ale předem si dohodněte termín mimo ordinační dobu, tak abychom vyloučili váš kontakt s ostatními pacienty a personálem.

BUĎME K SOBĚ OHLEDUPLNÍ! DĚKUJEME VÁM.